Wonderland by Alicja all rights reserved. Obsługiwane przez usługę Blogger.

Some news in my home...

by - 15:24

Witajcie! Wiosenne słońce zalewa dzisiaj od rana cały mój salon. Na dworze ciągle jeszcze jest chłodno, ale jakoś tak w środku od razu robi się lepiej z powodu takiej aury... Zabrałam się za pierwsze wiosenne porządki i przy okazji zrobiłam parę zdjęć nowości, które pojawiły się w ostatnim czasie w moim wnętrzu.

1. Lampka w kształcie wieży Eiffla. Chorowałam na nią dłuuugo... Aż w końcu mój drogi małżonek skrócił moje męki i sprezentował mi ją na dzień kobiet <3 W sieci znalazłam wiele różnych modeli, które mnie zainspirowały (poniżej), ale ta czarna, którą dostałam jest po prostu idealna.


 2. Kamienna podkładka. To upatrzona przeze mnie pamiątka, którą przywieźliśmy sobie z Włoch. Napis i stylistyka podbiły od razu moje serce. Bardzo się staram nie przywozić z podróży rzeczy, które nie mają żadnej funkcji użytkowej. Polecam przyjąć tę zasadę za własną - dom nie zarasta wówczas niepotrzebnymi szpargałami, których zadanie ogranicza się jedynie do "stania".
 

3. Łyżka do butów z głową psa. To akurat mój prezent dla B. z okazji "niedzieli". Kupiłam ją w TK Maxx Nie mogłam się oprzeć, jak zobaczyłam tego psiaka. Uwielbiam eleganckie przedmioty codziennego użytku.


3. Stolik pomocnik. Mój giełdowy łup. Kupiony za 20 zł. Nawet nie odświeżałam farby :)


3. Zapachowe chwosty. Eleganckie i roznoszące cudowny zapach chwosty znalazłam w Douglas'ie. Sądząc po źródle pochodzenia, to raczej gadżet łazienkowy... ale nie mam zamiaru się nad tym głębiej zastanawiać. Podoba mi się tam, gdzie wisi teraz.


 4. Gałki do komody. Kolejna przeróbka w stylu IKEA hack. Chciałam jakoś urozmaicić naszego hemnesa i akurat w Home & You znalazłam sześć ciekawych gałek w różnych wzorach. Nie umiałam zdecydować się na jeden wzór, więc zabrałam wszystkie :) Miłej niedzieli i do następnego!

You May Also Like

2 komentarze

  1. Lampa genialna, tworzy klimat!

    Zapraszam na nowy post:
    http://alanja.blogspot.com/2015/03/naszyjnik-i-kolczyki-z-otiencom.html

    OdpowiedzUsuń
  2. uwielbiam tę lampę oraz dekoracyjne gałki do komody - piękne rzeczy :)

    OdpowiedzUsuń