Wonderland by Alicja all rights reserved. Obsługiwane przez usługę Blogger.

DIY - Ikea hack - szafki nocne...

by - 17:12

Dzisiaj chciałam zdać Wam relacje z metamorfozy szafek nocnych, które udało mi się kupić na giełdzie staroci po 20 zł za sztukę :)Szafki były w całkiem dobrym stanie ale oczywiście kupiłam je po to, żeby trochę nad nimi popracować. Tak, jak zwykle lekko zmatowiłam całość i przystąpiłam do kładzenia farby (3 warstwy). Wykorzystałam do tego farbę uniwersalną do drewna i metalu- z połyskiem. Poniżej możecie zobaczyć szafkę w jej pierwotnym stanie i oraz w trakcie malowania.


Aby dodać moim szafkom nieco więcej charakteru postanowiłam przyozdobić je wykorzystując do tego gipsowy dekor. Formy do decorów i gips kupiłam na stronie e-plastyk.com.pl , natomiast kryształowe gałki znalazłam na allegro.A oto efekt końcowy :) Koszt dwóch szafek wyniósł ok. 80-90 zł. Satysfakcja - bezcenna :) Niestety do skończenia całej sypialni jeszcze daaaaaleeeeekaaaaa droga...
You May Also Like

8 komentarze

 1. śliczne szafeczki,jak mam trochę wolnego czasu też lubię sobie coś pomalować odnowic albo dekupażować;)powiedz na jakiej giełdzie je znalazłaś?
  pozdrawiam i zapraszam do siebie, vermilionmcq.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękne dzieła!

  OdpowiedzUsuń
 3. bo sztuką jest z czegoś zwykłego zrobić coś niepowtarzalnego i to za grosz :) piekny efekt !

  OdpowiedzUsuń
 4. Zawsze chciałam mieć białą szafkę nocną, ale mi nie pasuje do wystroju. Mam nadzieje, że przy remoncie sobie ją sprawię :)

  OdpowiedzUsuń