poniedziałek, 19 listopada 2012

Disney and Barney's New York present "Electric Holiday"

              Barneys New York to amerykańska sieć luksusowych domów towarowych, w których zaopatrzyć się możemy niemal we wszystkie znane marki jakie są na świecie. Chyba każdy posiadacz zasobnego portfela i wyrafinowanego gustu nie wyjdzie z tego przybytku rozczarowany.
            Barneys i Disney zrealizowali wspólny projekt pod nazwą Electric Holiday. Projekt połączył to, co obie firmy mają w sobie najlepszego: disney'owską magię i bajkowość z barney'sowską pomysłowością i dowcipem :) Nie sposób nie skojarzyć tych wszystkich postaci występujących w filmiku promującym :) Są to osobowości związane ze światem mody poprzez fotografów, redaktorów, osób odpowiedzialnych za tzw. backstage, modelki i inne osobowości udzielające się w tym światku. Jeśli się nie mylę to naliczyłam oglądając 24 osoby. Może mała zabawa? Podajcie w komentarzu kogo rozpoznałyście przed rozpoczęciem końcowych napisów :)
               Każdy bajkowy bohater jest ubrany w strój zaprojektowany przez najbardziej wpływowych projektantów mody na świecie. I tak oto możemy podziwiać m.in. Myszkę Mickey w marce Balencianga, jego partnerkę Minnie w Lanvin, Daisy w Dolce & Gabbana, Goofy w Balmain :) 

2 komentarze:

  1. Ja poznałam tylko Sarę Jessicę Parker, Naomi Cambell i Lady Gagę, no ale ja się na tym kompletnie nie znam:P

    OdpowiedzUsuń